BRANSLARIMIZ

FITNESS

  

      Tesisimizde fitness egzersiz programınız , sizin talebinize göre hazırlanmaktadır . Kilo alma,kilo verme,sıkılaşma,bölgesel incelme,form tutma vb. birçok talebe yönelik hazırlanan egzersiz programları ile amacınıza ulaşmanız için hizmetinizdeyiz . Çalışma saatlerimiz için tıklayınız .

 

 

 

 


 PILATES

  

Gunduz ve akşam gruplarımız ile haftada 3 gün ayda 12 ders olarak planlanan pilates derslerimiz ile kolaylıkla kilo verebilir,kuvvetinizi ve kas hacminizi artırabilir,bel,boyun,sırt ağrılarınızdan kurtulabilir,hamilelik sonrası formsuzluk ve alınan kilolardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

 

Ders programımız için tıklayınız .

 

 


                           ZUMBA

 

 

Kalori açığı yaratma amacına yönelik bir egzersiz olan zumba derslerimiz, müzik eşliğinde 60 dk.lık yüksek tempolu bir cardio egzersizidir. Eğlenceli bir grup aktivitesi olan bu egzersiz sisteminde amaç , mümkün olduğunca çok kalori harcamak ve bunu en eğlenceli bir halde sunmaktır.

     Haftada 2 ders şeklinde programlanan derslerimiz ile ilgili bilgi almak için tıklayınız .

 

 


CARDIO BOXING

  

     Yüzlerce dövüş tekniğinden birisi olan cardio boxing antrenman sisteminde kalori yakmanın yanında kendinizi savunmayı,tehlikeli anlarda şaşkınlık yaşamamayı,tehlikeyi en hızlı biçimde savuşturabilmeyi,gücünüzü etkin bir şekilde kullanabilmeyi öğrenecek ve kendinize olan güveninizin arttığını hissedeceksiniz.

 

 

 

Ders programımız ve fiyatlarımız için tıklayınız